Ter kokusuna doğal yollarla son verin!
Özellikle sıcak ve nemli yaz aylarında ter ve ter kokusu hepimizin en büyük korkusu ve hatta kabusu.

Maalesef pek çok zaman kıyafet değiştirmek ve sık sık banyo yapmak da yeterli olmuyor.

Bende bu konu üzerine baya kafa yormuş bir Kimya mühendisi olarak ter kokusunu doğal ve kalıcı olarak önleyici bir formül geliştirdim. Bu karışımı evde pek çok kez denedim.

Kesinlikle çok olumlu ve kalıcı sonuçlar verdi. Sizlerle bu doğal ter kokusu önleyici karışımı paylaşmak istiyorum

Terden doğal yöntemler ile kurtulmak için gerekli malzemeler:
-Küçük bir boş kutu
– karbonat
– el kremi yada Vazelin
– Kokusu ve aromasını sevdiğiniz Doğal yağlardan birisi (lavanta yağı , vanilya yağı gibi).
Yapılışı:
Boş kutuya el kremini koyalım yaklaşık 2 yemek kaşığı, üzerine 1 yemek kaşığı karbonat koyalım yavaş yavaş ilave edelim çünkü köpürebilir ,en son güzel kokulu yağımızı keleyip iyice karıştıralım.
Kapağını kapatın temiz olan koltuk altınıza sürün. Uygulamadan önce koltuk altını sabunla yıkayıp kurutmaya dikkat edin.
Gün içinde 2 kere tekrarlayabilirsiniz.

Hepinize terden, stresten uzak doğal, huzurlu sağlıklı günler…

İlgili haber:

Sağlık için kolay egzersizler

Önceki İçerikHarika bir Mercimek çorbası tarifi
Sonraki İçerikKırmızı et tüketimi sağlığımız için yararlı mı, yoksa zararlı mı?
Herkese mutlu, huzurlu ve sağlıklı günler dileklerimle.. Kimya alanında yurt dışında üniversite eğitimi tamamladıktan sonra Kimya, gıda ve sağlık alanında uzun yıllardır bireysel olarak araştırmalar yapmaktayim. Yaklaşık 1 yıl kadar yurt dışından gelen hastalara yönelik olarak Uluslararası Sağlık Koordinatörü olarak çalıştım. Beslenme, gıda ve sağlık konularını yakından takip eden bir kişi olarak başta Avrupa ve ABD olmak üzere takip ettiğim önemli bilgileri sizlerle paylaşmak için bu siteyi hayata geçirdim. Sizler de; Önemli bulduğunuz haber ve bilgilerin sitemizde yayımlanması, sitemize içerik katkısı yapmak Sitemizle ilgili görüş ve önerilerde bulunmak Sitemize işiniz, işletmeniz, ürünleriniz ile ilgili reklam vermek için Ekonomikanne@yahoo.com adresinde bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yararlandığımiız kaynaklar İngiltere ve ABD Kamu sağlık otoriteleri, kurumları Sağlık araştırma enstitüleri, sağlık ve gıda üzerine bilimsel araştırma, makale ve çalışmalar ve bunların yanı sıra meslek birlikleri ve örgütlerinin bilimsel yayınlarıdır. Tüm bunlara rağmen sitede yer alan tamamen tavsiye niteliğindedir ve kişiler kendi sağlık durumlarını dikkate alarak ilgili uzman kişi ve kurumlarla konsültasyon halinde olmalıdır. Bu sitede yer alan görsel, içerik ve bilgi anlamındaki tüm yazı ve makalaler bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir şekilde asla tedavi unsuru ve tedavi önerisi taşımaz. Site içeriğini tanı ve tedavi aracı olarak kullanımından doğacak tüm sorumluluk ve sonuçlar kişiye aittir. Zira, tanı ve tedavi, hastanın durumuna bağlı olmakla birlikte her hasta için farklılık gösterebilir. Bunun yanında, tıpta tanı ve tedavi, teknolojinin gelişmesi ile her geçen gün farklılaşmaktadır ve gelişmektedir. Sitemizde verilen bilgiler her gün yenilenmediğinden, tüm bilgiler kişinin doktoruna danışılarak kontrol edilmelidir. Herkese, İyi okumalar, sağlıklı ve doğal bir yaşam temennisiyle

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.