Ana Sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?

!

Merhabalar.

Herkese mutlu, huzurlu ve sağlıklı günler dileklerimle..
Ben Gıda ve Kimya alanında yurt dışında üniversite eğitimi tamamladım.

Kimya, gıda ve sağlık alanında uzun yıllardır bireysel olarak araştırmalar yapıyorum. Yaklaşık 1 yıl kadar yurt dışından gelen hastalara yönelik olarak Uluslararası Sağlık Koordinatörü olarak çalıştım.

Beslenme, gıda ve sağlık konularını yakından takip eden bir kişi olarak başta Avrupa ve ABD olmak üzere takip ettiğim önemli bilgileri sizlerle paylaşmak  için bu siteyi hayata geçirdim.
Sizler de;

  • Önemli bulduğunuz haber ve bilgilerin sitemizde yayımlanması, sitemize içerik katkısı yapmak
  • Sitemizle ilgili görüş ve önerilerde bulunmak
  • Sitemize işiniz, işletmeniz, ürünleriniz ile ilgili reklam vermek için

info@dogalyasam.org

adresinde bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Yararlandığımiız kaynaklar İngiltere ve ABD Kamu sağlık otoriteleri, kurumları Sağlık araştırma enstitüleri, sağlık ve gıda üzerine bilimsel araştırma, makale ve çalışmalar ve bunların yanı sıra meslek birlikleri ve örgütlerinin bilimsel yayınlarıdır. Tüm bunlara rağmen sitede yer alan tamamen tavsiye niteliğindedir ve kişiler kendi sağlık durumlarını dikkate alarak ilgili uzman kişi ve kurumlarla konsültasyon halinde olmalıdır.

Bu sitede yer alan görsel, içerik ve bilgi anlamındaki tüm yazı ve makalaler bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir şekilde asla tedavi unsuru ve tedavi önerisi taşımaz. Site içeriğini tanı ve tedavi aracı olarak kullanımından doğacak tüm sorumluluk ve sonuçlar kişiye aittir. Zira, tanı ve tedavi, hastanın durumuna bağlı olmakla birlikte her hasta için farklılık gösterebilir. Bunun yanında, tıpta tanı ve tedavi, teknolojinin gelişmesi ile her geçen gün farklılaşmaktadır ve gelişmektedir. Sitemizde verilen bilgiler her gün yenilenmediğinden, tüm bilgiler kişinin doktoruna danışılarak kontrol edilmelidir.
Herkese, İyi okumalar, sağlıklı ve doğal bir yaşam temennisiyle…

!

Sosyal Medya

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0TakipçilerTakip Et

İletişim Formu

İsim (Gerekli)

Soyisim (Gerekli)

E-Posta (Gerekli)

Telefon

Konu (Gerekli)

Mesajınız (Gerekli)